Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü ve Anbean Tanıtım Danışmanlık ortak projesi

Nedir

FMCG sektörünün kalbi bu kampta atıyor!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü ve Anbean Tanıtım Danışmanlık işbirliğiyle bu yıl 2.si düzenlenecek olan FMCG Case Camp, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden seçilmiş öğrencileri ve FMCG sektörünün en prestijli şirketlerini aynı platformda buluşturmayı hedefleyen bir kariyer aktivitesidir.

20-21-22 Ekim tarihlerinde konaklamalı olarak gerçekleştirilecek olan FMCG Case Camp,  kariyerlerine yön vermek ve FMCG sektörünü daha yakından tanımak isteyen 3. , 4. sınıf ve Yüksek Lisans öğrencilerine  üç günlük heyecanlı bir deneyim fırsatı sunuyor.

Her biri birbirinden değerli FMCG şirketlerinin katılacağı kampta; şirketler ile öğrencileri etkileşimli bir atmosferde bir araya getiren Case Study oturumları, şirketlerin kariyer olanaklarını ve çalışma ortamlarını anlatabileceği Şirket Kariyer Sunumları, şirketlerin yönetim kadrolarında bulunan önemli isimlerin kariyer öykülerini ve ilham verici sunumlarını içeren Inspiring Talks oturumları, öğrencileri gerçek mülakat deneyimi kazanmasını sağlayacak Mülakat Simülasyonları ve Focus Gruplar gibi birçok interaktif aktivitenin yanı sıra onlarca şirketin standı da fuaye alanında gün boyu yerini alacak!